ESsolar-Maxima-

MAXIMA, Essolar’a ait Eskişehir’de bulunan toplam 16,9 MWp gücündeki güneş enerji sistemleri için izleme, bakım & onarım sözleşmesi imzaladı.

Uluslararası alanda sahip olduğu tecrübe ile Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde yer alan güneş enerji santrallerinin İzleme, Bakım&Onarım hizmetlerini sağlayan MAXIMA, Santrallerin performanslarını arttıran, güvenli ve sürdürülebilir enerji üretimi sağlayan, izleme ve bakım&onarım çözümleriyle tüm GES yatırımcılarına ihtiyaçları oldukları işletme ve bakım hizmetlerini sağlamaya devam ediyor.

Maxima Enerji Türkiye’de toplam 200MWp kurulu güce sahip güneş enerjisi santraline “İzleme, Bakım & Onarım ve İşletme Danışmanlık” hizmetleri sağlıyor. Hizmetler kapsamında izleme, önleyici ve düzenleyici bakım, performans analizi, işletme sigorta danışmanlığı, ekipman garanti takibi, yedek parça ve stok yönetimi; MAXIMA tarafından, paketler halinde GES yatırımcılarına sunulmaktadır. MAXIMA hizmetlerini, Türkiye’nin 9 ayrı ilinde bulunan servis ofisleri ile Türkiye’nin hemen her bölgesine en fazla 3 saat içinde ulaşabilen alanında uzman teknik ekipleriyle gerçekleştirmektedir. Türkiye’nin en geniş servis ağına sahip GES bakım&onarım firması konumunda olan MAXIMA Enerjinin Portföyünde Manisa’dan Siirt’e, Amasya’dan Osmaniye’ye kadar Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinde yer alan santraller bulunmaktadır.

CategoryMAXIMA Enerji

© 2022 - MAXIMA Enerji Sistemleri | Tüm Hakları Saklıdır

Bize ulaşın     +90 312 467 77 09