polatli-Ges-

Maxima Enerji, Orta Doğu, Orta Asya, Afrika ve Balkanları kapsayan geniş bir coğrafyada başarılı projeleri ve yatırımları ile Dünya’nın önde gelen enerji şirketleri arasında yer alan Çalık enerji ile sözleşme imzaladı.

Türkiye’de 100 MW’ın üzerinde yenilenebilir enerji yatırımına sahip Çalık Enerji ile yapılan anlaşma kapsamında Ankara’da bulunan Polatlı GES santralinin izleme ve bakım&onarım hizmetleri Maxima Enerji tarafından gerçekleştirecektir.

Uluslararası alanda sahip olduğu tecrübe ile Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde yer alan güneş enerji santrallerinin İzleme, Bakım&Onarım hizmetlerini sağlayan Maxima, Santrallerin performanslarını arttıran, güvenli ve sürdürülebilir enerji üretimi sağlayan, izleme ve bakım&onarım çözümleriyle tüm GES yatırımcılarına ihtiyaçları oldukları işletme ve bakım hizmetlerini sağlamaya devam ediyor.

Maksimum Verimlilik, Maksimum Enerji sloganı ile yola çıkan, Türkiye çapında sahip olduğu dokuz ayrı teknik servis merkezi ve 200 MW’lara varan referanslara sahip olan Maxima Enerji; Türkiye’nin en geniş servis ağına sahip GES bakım&onarım firması konumundadır.

CategoryMAXIMA Enerji

© 2022 - MAXIMA Enerji Sistemleri | Tüm Hakları Saklıdır

Bize ulaşın     +90 312 467 77 09