isiklar-isikkure-ges-bakim-

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde yer alan güneş enerjisi santrallerinin İzleme ve Bakım& Onarım hizmetlerini başarıyla gerçekleştirmekte olan MAXIMA, referanslarına bir yenisini daha ekledi.

MAXIMA Türkiye’nin önde gelen enerji firmalarından YBT enerji ile Antalya’da yer alan toplam 2,33 MWp kurulu gücündeki Işıkyuvar ve Işıkküre GES projeleri için izleme, bakım&onarım sözleşmesi imzaladı.

MAXIMA, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde yer alan güneş enerji santrallerinin İzleme, Bakım&Onarım hizmetleri kapsamında; santrallerin uzaktan izlenmesi, önleyici ve düzenleyici bakım, üretim analizleri ve performans takibi, tesis yönetimi, arızalara anında müdahale, yedek parça ve stok yönetimi, üretim optimizasyonu, santrallerin teknik değerlendirmesi ve performans tespiti, çöken veya hasar gören santrallerin rejenerasyonu, sigorta danışmanlığı vb. hizmetleri sağlıyor. MAXIMA tüm bu hizmetleri, Türkiye’nin 5 bölgesinde bulunan servis ofisleri birlikte alanında uzman teknik ekipleriyle gerçekleştiriyor.

MAXIMA hali hazırda Türkiye’nin çeşitli bölgelerindeki toplam 140 MWp kurulu güce sahip güneş enerjisi santraline “İzleme, Bakım & Onarım” hizmeti sağlıyor.

CategoryMAXIMA Enerji

© 2022 - MAXIMA Enerji Sistemleri | Tüm Hakları Saklıdır

Bize ulaşın     +90 312 467 77 09