Dorte-Bakim-Onarim

Türkiye’nin en geniş servis ağına sahip GES bakım&onarım firması konumunda olan MAXIMA Enerji, Çatı üzeri GES projelerinin bakım&onarım faaliyetlerini başarıyla sürdürmeye devam ediyor.

MAXIMA Enerji, Demirsan Soğuk Çekme Sanayi ve Ticaret A.Ş ‘nin Kocaeli’ndeki fabrika çatısına kurduğu 752kWp’lik çatı üzeri GES projesi ile Türkiye’nin önemli gıda firmalarından biri olan Dorte Gıda A.Ş.’nin Uşak’taki soğuk hava deposu çatısında bulunan 862 kWp’lik GES projesi için izleme, bakım & onarım sözleşmesi imzaladı.

MAXIMA Enerji, Türkiye’de toplam 200 MWp kurulu güce sahip güneş enerjisi santraline ‘İzleme, Bakım & Onarım ve İşletme Danışmanlık’ hizmetleri sağlıyor. Hizmetler kapsamında izleme, önleyici ve düzenleyici bakım, performans analizi, işletme sigorta danışmanlığı, ekipman garanti takibi, yedek parça ve stok yönetimi; MAXIMA tarafından paketler halinde GES yatırımcılarına sunuluyor. MAXIMA Enerji hizmetlerini, Türkiye’nin 9 ayrı ilinde bulunan servis ofisleri ile Türkiye’nin hemen her bölgesine en kısa sürede, alanında uzman teknik ekipleriyle gerçekleştiriyor.

CategoryMAXIMA Enerji

© 2022 - MAXIMA Enerji Sistemleri | Tüm Hakları Saklıdır

Bize ulaşın     +90 312 467 77 09