Güneş panelleri zamanla, hava koşullarına, sıcaklık değişimlerine ve ortam koşullarına bağlı olarak zarar görebilir. Bu durumda güneş paneli bakım & onarımı gerekebilir.

Güneş panellerinin, performans seviyelerini korumak ve verim kayıpları azaltmak için periyodik bakıma ihtiyaç duyulmaktadır.

Mikro Çatlaklar ve Sıcak Noktalar: Güneş paneli cam hücrelerinin yüzeyinde mikroskobik kırıklar, sıcak noktalar ve çatlaklar oluşabilir, bu gibi etkenler panellerde ciddi kayıplar oluşturmaktadır.

Termal Hatalar: Güneş panellerinin termal kontrollerinin yapılması sonucunda panel arızaları tespit edilmektedir. MAXIMA Enerji tespit ettiği panel arızaları için yerinde tamir ve çözüm sağlamaktadır.

MAXIMA Enerji, Phono Solar, Jinko Solar, gibi büyük markaların güneş paneli bakım & onarımlarını başarıyla gerçekleştirmektedir.

MAXIMA Enerji olarak; Güneş paneli tamir ve bakım & onarım aşamalarında uzman ekibimizle yerinde ve zamanında karşılık vererek, tüm sahaların bir öncekinden daha yüksek enerji verimliliği sunulmasına özen gösteriyoruz.

  • Tesisinizin performansını sürekli olarak güvence altına alıyor ve optimize ediyoruz
  • Tüm bileşenleri izliyor ve gerektiğinde zamanında değiştirilmesini sağlıyoruz
  • Sabit oranlı onarım maliyeti programımız sayesinde rezerv biriktirmeye gerek yok

© 2022 - MAXIMA Enerji Sistemleri | Tüm Hakları Saklıdır

Bize ulaşın     +90 312 467 77 09