solar-power-Maxima-1

Türkiye’ nin çeşitli bölgelerinde yer alan güneş enerjisi santrallerinin İzleme, Bakım& Onarım hizmetlerini başarıyla gerçekleştirmekte olan MAXIMA, referanslarına bir yenisini daha ekledi.

MAXIMA  2016 yılında kurulumu tamamlanan Kayseri/Yeşilhisar’da bulunan SOLAR POWER AŞ. ye ait bulunan 6,9 MWp kurulu gücündeki güneş enerji sistemi için izleme, bakım&onarım sözleşmesi imzaladı.

MAXIMA İzleme, Bakım&Onarım Koordinatörü Emrah Sarı;” Maxima olarak, 25 yıl üzerinde ömrü bulunan sistemler için izleme, bakım, onarım, temizlik, performans iyileştirme hizmetlerini alanında uzmanlaşmış kadromuz ile birlikte yerinde anında müdahale ile başarı ile gerçekleştiriyoruz. Her geçen gün referanslarımıza yenilerini eklemekten gurur duyuyoruz. Sistemlerinde bize güvenerek, emanet ettikleri için yatırımcılarımıza teşekkürü bir borç biliyoruz.” dedi

Türkiye’de toplam 140 MWp kurulu güce sahip güneş enerjisi santraline “İzleme, Bakım & Onarım” hizmeti sağlayan MAXIMA bu hizmetleri, Türkiye’ nin 8 bölgesinde bulunan servis ofisleri ile alanında uzman teknik ekipleriyle gerçekleştirmektedir.

CategoryMAXIMA Enerji

© 2022 - MAXIMA Enerji Sistemleri | Tüm Hakları Saklıdır

Bize ulaşın     +90 312 467 77 09